Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6102
Stary 26.06.2010, 09:56
To co piszesz jest zbyt piękne, by było prawdziwe. Rozumiem, że kasa z Głowackiego idzie również na te sprawy ? Jeśli tak, to ok. Jeśli wraca do TF i się rozpływa, to niezbyt miło.
Odpowiedz cytując