Wyświetl pojedynczy post
blackluk
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2450
Stary 26.06.2010, 09:49
Zaza napisał(a):Wyświetl post
Wie ktoś czy będzie transmisja w internecie z dzisiejszego sparingu?
http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=23350
Odpowiedz cytując