Wyświetl pojedynczy post
blackluk
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26146
Stary 26.06.2010, 09:47
wiśnia napisał(a):Wyświetl post
nie wzruszam się
poprzewracało się niektórym w d***!! Glik nie Sadlok nie tratata, jeszcze zapłaczecie kiedyś za takimi wzmocnieniami
Zdecydowana większość mówiła NIE dla Sadloka za 1 mil euro i NIe dla Glinka za 500 tyś. Więc tak poprzewracało sie w du... ale tym co chcieli ich nam wcisnąć.
Odpowiedz cytując