Wyświetl pojedynczy post
wiśnia
Senior Member
 
Od: 04.2008
Skąd: Proko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26142
Stary 26.06.2010, 09:17
nic musze być pracownikiem klubu, żeby widzieć co sie dzieje, zresztą nie po raz pierwszy
wszyscy płakali tylko nie Glik nie Glik, a teraz Pan Gliczek przechodzi testy medyczne w Palermo a my jak zawsze zostaniemy z niczym, no sory z Alemao
Odpowiedz cytując