Wyświetl pojedynczy post
blackluk
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26141
Stary 26.06.2010, 09:17
Ja jednak będę uparcie twierdził że mamy już załatwione transfery, innego rozwiązania nie widzę. Jeśli się mylę to posypie głowę popiołem, jednak jeszcze wierze w rozsądek Wisły ze przynajmniej 2-3 graczy się pojawi lada dzien.
Odpowiedz cytując