Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
wiślak1906forever
Senior Member
Od: 06.2010
Offline
#
26140
26.06.2010, 09:14
wiśnia
napisał(a):
nie ma nikogo dogadanego, a udział Basałaja w negocjacjach to juz chwytanie sie brzytwy
O i co jeszcze wiesz ?
Zapewne pracujesz w klubie i wiesz wszystko
wiślak1906forever
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wiślak1906forever
Znajdź inne posty napisane przez wiślak1906forever