Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26137
Stary 26.06.2010, 09:03
blackluk napisał(a):Wyświetl post
O co wam chodzi jedynym rozsądnym dla mnie rozwiązaniem jest to ze reszta jest już dogadana i teraz próbują załatwiać te najtrudniejsze transfery. Ja innego rozwiązania nie widzę. Człowiek sie odezwie i już banda dzieci neo sie musi wypowiedziec.
Dogadani jesteśmy tylko wtedy kiedy zawodnik złoży podpis w odpowiednim miejscu, w żadnym innym wypadku to słowo nie powinno być używane.
Nie wiem jak może wam przyjść do głowy to, że my mamy kogoś "dogadanego".

Powiem szczerze myślałem, że po tym co pokazywaliśmy w poprzednim sezonie ruszy u nas coś w kwestii transferów ofensywnych, tymczasem rozwaliliśmy to co funkcjonowało u nas bardzo dobrze czyli środek obrony.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 26.06.2010 o godz. 09:12.
Odpowiedz cytując