Wyświetl pojedynczy post
Chesteroski
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26130
Stary 26.06.2010, 08:13
Dla mnie to całe zamieszanie z Makinawą to jakaś forma sztuki dla sztuki, ktoś się uparł by sprowadzić przyblakłą gwiazdę, a menadżer wiedząc, że można coś więcej wyciągnąć rozpoczął zabawę w kotka i myszkę. Dla mnie, oczywiście opierając się tylko i wyłącznie na doniesieniach włoskich mediów, to ta cała gra wygląda na niewartą świeczki, i mam tylko nadzieję, że równocześnie z większym zapałem są finalizowane rozmowy z innymi kandydatami do wzmocnienia składu.

Jak liczną mamy kadrę każdy widzi, i w takim składzie personalnym ten zespół daleko nie zajedzie...
Nie! Jeszcze trochę! Mamy czas! Bo widzicie
Do stracenia nikt z nas nie ma nic - i tyle!
A więc krzyczmy! Krótką chwilę - całe życie!
Nim znikniemy - głośno krzyczmy krótką chwilę!

Kasperczak trzymaj się!!!
Odpowiedz cytując