Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11196
Stary 26.06.2010, 00:23
rav napisał(a):Wyświetl post
1q2 - zobacz na pytanie nr 1.

Uważajmy z tym telebimem i regulacjami UEFA, bo w nich jest mowa o "wielkim ekranie wyświetlającym komunikaty". Jeszcze pan prezydent gotów nam coś takiego zafundować:

hehe słuszna uwaga - oczywiście pierwsze pytanie znam, to 'moje' jest trochę inaczej postawione i w sumie to pewnie mogą oba zostać, natomiast to wszystko już w gestii tego co będzie interpelacje składał.Kasowanie,przeróbki itp.
Generalnie to chodzi chyba żeby było mało jadu a dużo konkretów.
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 26.06.2010 o godz. 00:31.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując