rav napisał(a):

1q2 - zobacz na pytanie nr 1.
Uważajmy z tym telebimem i regulacjami UEFA, bo w nich jest mowa o "wielkim ekranie wyświetlającym komunikaty". Jeszcze pan prezydent gotów nam coś takiego zafundować:
|
hehe słuszna uwaga - oczywiście pierwsze pytanie znam, to 'moje' jest trochę inaczej postawione i w sumie to pewnie mogą oba zostać, natomiast to wszystko już w gestii tego co będzie interpelacje składał.Kasowanie,przeróbki itp.
Generalnie to chodzi chyba żeby było mało jadu a dużo konkretów.