Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26126
Stary 25.06.2010, 22:40
Ja już słyszę to od kilku lat... w Polsce za drodzy, za granicą za drodzy... zmieniają się tylko osoby, które to mówią. Tym sposobem w celu uzupełnienia kadry zakontraktujemy plażowicza z Kamerunu, który sfałszował dokumenty, poganiacza bydła z Chin którego odesłałbym już po tym jakbym go zobaczył oraz poławiacza pereł z Australii który obecnie jest kontuzjowany. To się w głowie nie mieści, że zniżyliśmy się do tego poziomu...

Jak patrze tego na kolesia z Chin to mi się śmiać chcę, wygląda jakby był znudzony treningiem, to powinna być dla niego życiowa szansa a koleś zachowuje się jakby był tam za karę. Na jego twarzy wyrysowane jest pytanie "Jak kto ? Przecież miały być wakacje"

Heniek chyba gra z Kapką w jednej drużynie bo już zaczyna się usprawiedliwianie. Na koniec okienka odpowiedzą nam "byli za drodzy, kluby zagraniczne jak słyszą nazwę Wisła od razu podbijają cenę".
Ostatnio edytowane przez westersyl : 25.06.2010 o godz. 23:03.
Odpowiedz cytując