Telebimy trochę małe, ale może na stadionie będą akurat. Stadionik taki standardowy jaki powinien być, poprostu nie jesteśmy przyzwyczajeni do norm zachodnich ;p . Dopiero stadion w Gdańsku i Narodowy to będzie coś.

^na żywo to robi kolosalne wrażenie

to pewnie też, ale nie miałem przyjemności
