Wyświetl pojedynczy post
GemHZR
Senior Member
 
Od: 02.2005
Skąd: z partyzanta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1140
Stary 25.06.2010, 22:27
Telebimy trochę małe, ale może na stadionie będą akurat. Stadionik taki standardowy jaki powinien być, poprostu nie jesteśmy przyzwyczajeni do norm zachodnich ;p . Dopiero stadion w Gdańsku i Narodowy to będzie coś.


^na żywo to robi kolosalne wrażenie

to pewnie też, ale nie miałem przyjemności
Daj se spokój lepiej, weź po jednym nalej...
Odpowiedz cytując