Wyświetl pojedynczy post
sq
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: B 17

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1139
Stary 25.06.2010, 22:15
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Wracajac do tematu : Lech nadal nie wie jaka ma byc wielkosc sektora gosci ? Szukam i szukam i kazdy mowi cos innego. Przeciez mozna sie do cholery okreslic.
Sektor kibiców gości będzie w narożniku IV trybuny. Trzeba obliczyć procent teraz
Powód: kit z ustaleniami ;)
Ostatnio edytowane przez sq : 25.06.2010 o godz. 22:26.
Odpowiedz cytując