kreseq napisał(a):

|
Wracajac do tematu : Lech nadal nie wie jaka ma byc wielkosc sektora gosci ? Szukam i szukam i kazdy mowi cos innego. Przeciez mozna sie do cholery okreslic.
|
Sektor kibiców gości będzie w narożniku IV trybuny. Trzeba obliczyć procent teraz
