Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26123
Stary 25.06.2010, 22:09
Nasz klub ma zajebistego pecha.Jeśli zdarzy się jakiś przeciek o tym kogo Wisła chce kupić,to zaraz zlatują się hieny z innych klubów i szemrani menago,którzy chcą nam wyrwać te skarby.Inni mają lepiej.Taki Kriviec był na"tapecie"z parę m-cy i nikt pyrom go nie sprzątnął sprzed nosa.Jakby Wisła go kupowała,to po 2 dniach pół ligi greckiej i 3/4 tureckiej też by go chciało mieć.Ma się tę renomę.
Odpowiedz cytując