Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2511
Stary 25.06.2010, 21:30
SpoXsteR napisał(a):Wyświetl post
Ostatni trening na zgrupowaniu w Zakopanem piłkarze Wisły odbyli na siłowni.
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ng_na_silowni/
3 dni na silowni i juz sa gotowi do sezonu Oni powinni po tych gorach biegac dwa tygodnie i cwiczyc na silowni 2 razy dziennie ,to by bylo kondycyjne przygotowanie do sezonu
Odpowiedz cytując