AS82 napisał(a):

Zamiast podawać kto zasiada w Fundacji Batorego podaj kto zasiada we władzach TVP
|
Ja wiem kto ma programy o najlepszych porach: Lis, Żakowski...
A Fundacja Batorego w 2007 roku przed wyborami i w czasie ciszy organizowała akcję "
Zmień kraj, idz na wybory". Wzór.
P.S. '

'
Mareq napisał(a):

|
Niestety nasz rząd mimo iż ,,Było to rozważane – przyznaje Piotr Paszkowski, rzecznik polskiego MSZ. – Ale to trudna sprawa. Jest wiele argumentów „za” i „przeciw”. Ostatecznie przeważyła opcja, by nie przystępować.'' , wybrał według mnie tą złą opcję .
|
Bo to jest właśnie nasza polityka zagraniczna. Byle z Francją, byle z Niemcami, byle w głównym nurcie. Żeby FAZ albo inne Le Monde pochwaliło.