Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8531
Stary 25.06.2010, 21:28
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Zamiast podawać kto zasiada w Fundacji Batorego podaj kto zasiada we władzach TVP
Ja wiem kto ma programy o najlepszych porach: Lis, Żakowski...

A Fundacja Batorego w 2007 roku przed wyborami i w czasie ciszy organizowała akcję "Zmień kraj, idz na wybory". Wzór.

P.S. ''


Mareq napisał(a):Wyświetl post
Niestety nasz rząd mimo iż ,,Było to rozważane – przyznaje Piotr Paszkowski, rzecznik polskiego MSZ. – Ale to trudna sprawa. Jest wiele argumentów „za” i „przeciw”. Ostatecznie przeważyła opcja, by nie przystępować.'' , wybrał według mnie tą złą opcję .
Bo to jest właśnie nasza polityka zagraniczna. Byle z Francją, byle z Niemcami, byle w głównym nurcie. Żeby FAZ albo inne Le Monde pochwaliło.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011