Wyświetl pojedynczy post
czera84
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26120
Stary 25.06.2010, 21:03
grzesiek632 napisał(a):Wyświetl post
Ja jak załóżmy za dwa dni z Wisłą kontrakty podpiszą 2 obrońcy to powiesz że Cupiał jest wspaniały i stawia na mocna Wisłe?

Nie wiemy czy nie toczą się jakieś negocjacje/. Zauważam pewną tendencje tu na forum.. im więcej media trąbią o "transferach do Wisły" tym kibice są zadowoleni, prawie w 7 niebie. A jak żaden mierny pismak nic nie napisze to zaczynają się jazdy.. typu Cupiał ma w dupie Wisle, dziadostwo sodomia i gomora...

Fakt sprawa testowanych graczy trochę się może śmieszna wydawać.. ale nie przejmował bym się tym bardziej.. przecież i tak nie podpiszemy z nimi kontraktów.. Kasperczak widzi kogo mu na trening podrzucają.. do byle gówna ręki nie przyłoży ( grubasa co ma problemy z poruszaniem się )- jestem tego pewny.
To nie Wisła zaprasza ich na testy tylko managerowie upychają ich nam - Wisła nic nie traci testują ich.
A najlepszym podsumowaniem owych Brazylijczyków są słowa Kasperczaka które wczoraj powiedział - mianowicie, że wie ze Ci gracze mnogą być co najwyżej uzupełnieniem kadry niż wzmocnieniem pierwszej 11.

Zalecam spokój. Naprawdę w****ianie się na klub nic nam teraz nie da..
Dobrze napisane.Ja napisałem,że nie ma sensu teraz pisać na forum bo nie ma to najmniejszego sensu.Ludziom już tu odpier***a.Ja też jestem za testami.Może ci ,,piłkarze" to już przesada,ale my ich nie zakontraktowaliśmy!!
Ps.A tak z ciekawości.Ja na tym forum jestem 2 miesiące.Czy zbymak i macios dopiero od tego okienka transferowego zaczeli nas informować czy już w zimie i rok temu pisaliPozdro
I chce coś dodać.Cały Lech w tym roku błyszczał takZ Lewandowskim(odszedł)i Peszko(może odejdzie).U nas nikt nie grał oprócz Marcelo.Teraz będziemy grać na własnym stadionie.Powiedzmy że Boguski,Garguła i Brożek są w formie i coRozpieralan*a!!
Ostatnio edytowane przez czera84 : 25.06.2010 o godz. 21:07.
Odpowiedz cytując