|
Senior Member
Od: 08.2006
Skąd: SKMK - W.D.
Offline
|
#1138

25.06.2010, 20:54
|
element napisał(a): 
Pytanie za 100 punktów. Czy na stadionie po drugiej stronie Błoń będzie oczojebny napis "Stadion Miejski",
najlepiej w formie przyciętej i utwierdzonej do elewacji jak to ma u nas miejsce?
Bo jak na razie zanosi się na podświetlany napis Spadkovia.
|
Sam sobie odpowiedziałeś 
|
|