Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26114
Stary 25.06.2010, 20:51
Kreseq prujemy się bo za niespełna 3tyg mamy tą le,a na dziś to chyba niemal gołą jedenastkę do gry.rok temu była podobna sytuacja przed pucharami-my po prostu bardzo nie chcemy i obawiamy się powtórki z rozrywki.tylko tyle...
Odpowiedz cytując