Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
26114
25.06.2010, 20:51
Kreseq prujemy się bo za niespełna 3tyg mamy tą le,a na dziś to chyba niemal gołą jedenastkę do gry.rok temu była podobna sytuacja przed pucharami-my po prostu bardzo nie chcemy i obawiamy się powtórki z rozrywki.tylko tyle...
arti