Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26113
Stary 25.06.2010, 20:46
Ja czytalem ten temat od zawsze. Kompromitujecie sie bo weszlo cos napisalo? Bo gosciu wyglada jak drwal? Zobacz go w meczu i dopiero komentuj. Wiesz ze w naszej lidze jednonogi ogr moze byc MvP? Nie wiesz to sie wlasnie dowiedziales. Panikujecie jak dzieci, poczekajcie do konca okna i dopiero mozna cos wywnioskowac. Zaczyna sie jak z ItIowcami, nic nie slychac, nie ma Messiego na testach to znaczy ze koniec swiata i dolujemy w tabeli...
Moze nie ma kasy? Moze Cupial nie chce nic wydac? Moze swinie lataja? Poczekac trzeba...bo niby kto sie wzmocnil? Legia ? Na dzien dzisiejszy to nikt nikogo nie widzial.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując