Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1320
Stary 25.06.2010, 20:31
Jak dla mnie Chile zostało skrzywdzone tą czerwoną kartką. Uważam, ze to naprawde dobra drużyna, nad którą dzisiaj jednal wisi jakieś fatum: najpierw bramka stracona z niczego po okresie przewagi własnej, potem głupia, zbyt pospieszna decyzja sędziego.
W powtórkach było widac, że Estrada nawet nie patrzył na Toresa a Tores o niego zawadził i sie przewrócił. Żadnego celowego ruchu w stronę Hiszpana, zwykłe zderzenie
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując