|
Przyjmuję do wiadomosci Twoje tłumaczenie sytuacji Spoxster.tylko ciężko mi uwierzyć,że wśród nie wiem ilu cv-50,100,200 najlepsze były te Brazylijczyków?jakie oni rokują nadzieje na cokolwiek?przecież Wisła daje kontrakty 100,150,200t i więcej euro.w związku z tym nie musimy testować nie wiadomo kogo i nie wiadomo skąd.no chyba ze to oni płacą Wiśle i to niemało za swoje testy.
|