Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1313
Stary 25.06.2010, 20:14
Pewnie ze chce, tak samo jak chce zeby LM zdobyla jakas druzyna z Rumunii... to tylko lepiej dla slabszych krajow, musi sie w koncu skonczyc ciagle te same druzyny w LM, MS itd

Chile cisnelo, Chile gralo, Hiszpanie po bledzie bramkarza na 1-0, potem czerwien i po zawodach.. tv mozna wylaczyc
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 25.06.2010 o godz. 20:16.
Odpowiedz cytując