Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1311
Stary 25.06.2010, 20:12
Chile w 10-tke i 2-0 dla Hiszpanow. Nie ciekawie sie robi dla tych pierwszych. Teraz wszystko zalezy od Hondurasu i Szwajcarii bo juz raczej Chile nie wyrowna. Tak wiec Hiszpanie jak na razie sie ciesza bo patrzac na to co jest teraz moga sie spotkac z Brazylia dopiero w Finale o ile dojda. Robi sie coraz ciekawiej - raczej sensacje zakonczyły sie wczoraj. Chile ładnie gra ale Hiszpania ładniej.
Odpowiedz cytując