|
Chile w 10-tke i 2-0 dla Hiszpanow. Nie ciekawie sie robi dla tych pierwszych. Teraz wszystko zalezy od Hondurasu i Szwajcarii bo juz raczej Chile nie wyrowna. Tak wiec Hiszpanie jak na razie sie ciesza bo patrzac na to co jest teraz moga sie spotkac z Brazylia dopiero w Finale o ile dojda. Robi sie coraz ciekawiej - raczej sensacje zakonczyły sie wczoraj. Chile ładnie gra ale Hiszpania ładniej.
|