co do kolorystyki górnego poziomu trybun na Legii to można mieć różne zdanie, bo podobanie się nie jest do zmierzenia metrówką czy wagą. Tak jak z dziewczynami , jednemu tylko blondynki podchodzą, innemu rude a trzeci na teściową patrzeć nie może

.
Dla mnie może być, jeśli idzie o piękno to neutralne. Zresztą nie moje ule.
Tam chyba o co innego chodziło.
Już jest złudzenie optyczne, że siedzą ludzie, jakoś tam w barwy klubu poprzebierani. Być może o to chodziło projektantowi, w czasie transmisji nie będzie wrażenia pustki na trybunach przy mniej obleganych meczach.
I nie mówcie, że ktoś tam zadziałał złośliwie i przeforsował ilość głosów w necie. Tam już wizki przed budową takie były. To i wynik polla nie mógł być inny. Dajcie mnie poprowadzić jakieś głosowanie i tylko powiedzcie jaki wynik chcecie

Wygląda na to , że w Gdańsku była większa siła przebicia kibiców, skoro tam bursztynowe krzesełka nie przeszły.