Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26100
Stary 25.06.2010, 19:39
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
Nie macie wrazenia ze my bierzemy kogo nam wcisna a nie kogo my sobie upatrzymy?
przecież Kasperczak powiedział, że testować mogą każdego, a nuż się uda wypatrzeć jakąś perełkę jestem przekonany, że w takim wypadku przetestują każdego nawet kulawego, niewidomego, byleby spełniał kryteria... za darmo, albo za czapkę gruszek... takie realia panują na Reymonta niestety.
Odpowiedz cytując