Maciuś napisał(a):

|
Nie macie wrazenia ze my bierzemy kogo nam wcisna a nie kogo my sobie upatrzymy?
|
przecież Kasperczak powiedział, że testować mogą każdego, a nuż się uda wypatrzeć jakąś perełkę

jestem przekonany, że w takim wypadku przetestują każdego nawet kulawego, niewidomego, byleby spełniał kryteria... za darmo, albo za czapkę gruszek... takie realia panują na Reymonta niestety.