SpoXsteR napisał(a):

|
Ma agenta czy kogo tam.. on go Wisle przysyla do sprawdzenia , oplaca przejazd, zarlo i kime pewnie tez..
|
Nie wierze bo by to było zupełnie nie opłacalne.Przejazd ok ale koszty to musi ponosić ten kto zgadza się na testy.Byli grajkowie co siedzieli u nas tydzień a i tak z nich rezygnowaliśmy(jak z 99% pozostałych)
I powtarzam - testy ok ale nie to co teraz, czyli jakieś kompletne obieżyświaty z zerowym CV.