Wyświetl pojedynczy post
Fred#69
Junior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26095
Stary 25.06.2010, 18:48
Panowie ja powiem tak do tej pory byłem optymistą ale jak patrze na to co się dzieje w Naszym klubie to odechciewa mi się wszystkiego. Pierwszy obóz przed startem pucharów a tu co na treningu jest 13 zawodników z pola nie licząc 3 testowanych ale nie wiem czy ich można nazwać zawodnikami, chyba że ich wzięli po to żeby stali w murze jak chłopaki będą trenować rzuty wolne. Transfery są obiecywane od przyjścia Basałaja no i co kupiliśmy bramkarza po 2 latach poszukiwań no ale co dalej? Z tym składem mamy powalczyć w Pucharach nie oszukujmy się na Litwinów to może wystarczy tylko co w następnej rundzie dostaniemy jakąś drużynę z Białorusi i papa i zacznie się płacz. Nie dobrze się dzieje trzeba wierzyć że może się coś zmieni bo co nam zostało jak nie WIARA!
Odpowiedz cytując