Bo Ty myslisz ze on sprawdza na forum Wisly kogo testuja a kogo nie

, takie testy przechodza bez echa, od tego one sa, zeby testowac nawet 100 szrotow, zreszta Wisla nic za to nie placi wiec na niczym nie traci.. jedynie moze skorzystac
acha, testuja kogos z 5 ligi Brazylijskiej to nie ide , chwila, zobacze sobie na youtube czy on dobrze kapki robil podczas testow, jakis gruby on jest hmm, i nie zrobil 10 kapek, ee to nie ide , tak sobie potencjalnie dobry pilkarz mysli tak?
taki zawodnik nie potrafilby wymienic nazwiska topowego zawodnika grajacego w Wisle, a Ty oczekujesz ze on ma liste osob ktorych Wisla testowala.. na litosc Boska..