|
Przy 3 trybunach i tak u nas będzie więcej miejsca niż na kurniku. A PZPN liczy na kasę a więcej zarobią na naszym stadionie. Dobrze że to nie prezydent o tym decyduje gdzie będzie rozgrywany mecz. Pytanie tylko jaki będzie rywal. Ale jest kolejny bodziec do szybszej pracy
|