Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11192
Stary 25.06.2010, 18:05
Przy 3 trybunach i tak u nas będzie więcej miejsca niż na kurniku. A PZPN liczy na kasę a więcej zarobią na naszym stadionie. Dobrze że to nie prezydent o tym decyduje gdzie będzie rozgrywany mecz. Pytanie tylko jaki będzie rywal. Ale jest kolejny bodziec do szybszej pracy
Odpowiedz cytując