Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11191
Stary 25.06.2010, 18:00
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
Chyba jeszce nie było info o tym że we wrześniu w Krakowie będzie rozegrany mecz reprezentacji

http://goool.pl/aktualnoci/reprezent...-poznaniu.html
tylko nie napisali na którym stadionie....a nasz ma być gotowy w październiku.na wrzesień szykują ten drugi.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując