Wyświetl pojedynczy post
M89
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11189
Stary 25.06.2010, 17:37
orzeu napisał(a):Wyświetl post
Oznakowanie trybun: uda sie zrobic ten "x" zamiast jakiegos fatalnego "h"?

Pytanie do Majchrowskiego:
Dlaczego mamy placic za projekt dostosowania ogrodzenia nie spelniajacego wymogow klasy Elite skoro jest to ewidentny blad projektowy? Projektant powinien to zrobic natychmiast bez zadnej dyskusji. Zwlaszcza ze ma kary umorzone...
Sądzę że właśnie niezłym pomysłem było by nazwanie dawnego D sektorem Dziesiątym. Wspaniałe nawiązanie do tradycji. Bez względu na to czy pasuje to do oznaczeń pozostałych sektorów.

Po burzy słońce wychodzi zza chmur...
Odpowiedz cytując