Jaroo1 napisał(a):

|
Chodzilo mi o to ze testujemy taki szrot i od czasu do czasu wydajemy kase na Kirmow itp A jak widac testujemy niepotrzebnie bo jakos jeszcze zadnej perelki nie wylowilismy a transfery gotowkowe tez sa ryzykowne. Mlody chlopak ktory ma potencjal, ma ochote rozwijania sie moze w rok czy dwa zrobic takie postepy ze taki Kirm, Jirsak czy ten berbec z Brazylii ktorego teraz testujemy to beda przy nich pionki. Nie jestem zadnym ekspertem ale to jest po prostu logiczne. Lewandowski czy Blaszczykowski tez bylo no nameami ale ktos dal im szane i rozwineli sie na bardzo ciekawych pilkarzy. Oczywiscie nie mowie ze Czekaj i Burliga maja taki sam potencjal ale napewno powinni dostawac szanse w meczach seniorow bo inaczej to sie zmarnuja jak Maczynski i w wieku 23 lat beda wprowadzani do 1 jedenastki co jest smieszne bo taki chlopak 23 letni juz przeciez jest rozwiniety i o wiele sie nie poprawi. Ale dobra, koncze gadke bo to bez sensu, polska mysl szkoleniowa sie liczy i mlodzi maja sie kisic w mlodej ekstraklasie bo to koty a jak beda miec 22 lata to moga wejsc do 1 druzyny. Szkoda ze wtedy juz jest po ptokach i taki czlowiek nie przeskoczy poziomu naszej ekstraklasy.
|
To testowanie jest potrzebne, czy niepotrzebne?
Przecież bez testów (i dobrego wujka - niestety) Kuby by w Wiśle nie było.