flamengista napisał(a):

|
Zbymaku, ja jestem kibicem Wisły Kraków. Mnie nic nie może zaskoczyć.
|
Żebyś się nie zdziwił.
Mnie ostatnio mocno zszokowały powrót Kapki, Basałaja i Kasperczaka, dwóch gości którzy zamiast na fitness przyjechali na testy oraz tańce wojenne wokół Łaciaka.
Polska liga, jeżeli czegoś uczy to jednego - pokory.