Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11188
Stary 25.06.2010, 17:20
pierwotnie nasz stadion miał byc oddany do użytku jak mnie pamięc nie myli na 10 06 tego roku.ten drugi miał być ikończony we wrześniu.nie chcę uprawiać teorii spiskowej,ale byłem pewien,że jednak synagoga musi byc pierwsza.teraz słuchałem tzw pana prezydenta,który [poweiedział,że stadion chasydów,bedzie ukończony najpierw,we wrześniu a później w październiku Wisła.ciekawe dlaczego u nich nie ma obsuwy,nie mówię,że półrocznej jak u nas,ale nawet miesięcznej.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując