Wyświetl pojedynczy post
suchyTSW
Senior Member
 
Od: 05.2009
Skąd: Warmia i Mazury

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1303
Stary 25.06.2010, 17:17
tommiyacht napisał(a):Wyświetl post
ciekawe kto sobie bedzie pluć w brode że nie grał na 100 %, jak trafi na Hiszpanie
No Brazylia to raczej nie bd sobie pluc w brode bo co za róznica czy by zagrali na 100% czy nie to i tak 1 miejsce w grupie
Odpowiedz cytując