Temat
:
Mundial 2010 w RPA
Wyświetl pojedynczy post
suchyTSW
Senior Member
Od: 05.2009
Skąd: Warmia i Mazury
Offline
#
1303
25.06.2010, 17:17
tommiyacht
napisał(a):
ciekawe kto sobie bedzie pluć w brode że nie grał na 100 %, jak trafi na Hiszpanie
No Brazylia to raczej nie bd sobie pluc w brode bo co za róznica czy by zagrali na 100% czy nie to i tak 1 miejsce w grupie
suchyTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do suchyTSW
Znajdź inne posty napisane przez suchyTSW