Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
krzysztofff
Senior Member
Od: 04.2006
Offline
#
26067
25.06.2010, 16:43
Proud
napisał(a):
Ja to tak myśle, że 1 lipca Wisła zaprezentuje kilku nowych zawodników
Po prostu czekają do otwarcia okienka transferowego
Nadzieja umiera ostatnia...
ladne przyslowie ale znam lepsze- z pustego i Salomon nie naleje...
krzysztofff
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do krzysztofff
Znajdź inne posty napisane przez krzysztofff