|
Kamil_mchw , ból odczuwasz w nadgarstku czy raczej mięśnie/scięgna przedramion ?
Co ile ćwiczysz przedramię ? Może to po prostu wina przetrenowania ? Jeżeli czujesz ból nadal to polecam odpuścić na jakiś czas tą partie pozdro.
Powód: jest krótki i niektórym znany o.o
Ostatnio edytowane przez ~SKWARU~ : 25.06.2010 o godz. 19:41.
|