Wyświetl pojedynczy post
Angmir
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 25.06.2010, 16:35
Prawda jest taka że był strasznie niedoceniany. Wedłóg mnie Głowa był i nadal jest najlepszym Polskim obroncą ostatniej dekady, a kto wie może nie był i gorszy od Kasperczaka i spółki. Jesteś WIELKI Arek - Dziekuję
Odpowiedz cytując