Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
krzysztofff
Senior Member
Od: 04.2006
Offline
#
26062
25.06.2010, 16:31
zbymak
napisał(a):
Jeszcze kilka dni cierpliwosci i bedziecie zaskoczeni
obysmy nie byli zaskoczeni 15 lipca jak dostaniemy w dupe od Litwinow,mecze za 3 tygodnie a u nas nawet nie ma jak skompletowac jedenastki...
krzysztofff
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do krzysztofff
Znajdź inne posty napisane przez krzysztofff