Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
volasTSW
Member
Od: 07.2009
Skąd: Chrzanów
Offline
#
26061
25.06.2010, 16:29
zaskoczeni? pozytywnie?;p może porozumieli się, tylko czekają na Makinwe?
''...Ale każdy ma prawo wymagać od was ambitnej i nieustępliwej walki.."
-
Henryk Reyman
AVE WISŁA!
volasTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do volasTSW
Znajdź inne posty napisane przez volasTSW