Wyświetl pojedynczy post
zbymak
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26059
Stary 25.06.2010, 16:26
volasTSW napisał(a):Wyświetl post
zbymak..napisz coś, jeśli wiesz cokolwiek..bo wg mnie to jest windowanie ceny..nagle jak negocjują, wszystko jest praktycznie dopięte a tu, ni z tąd ni z owąd lasissa sie po niego zglasza..dziwne
Jeszcze kilka dni cierpliwosci i bedziecie zaskoczeni
Odpowiedz cytując