volasTSW napisał(a):

|
zbymak..napisz coś, jeśli wiesz cokolwiek..bo wg mnie to jest windowanie ceny..nagle jak negocjują, wszystko jest praktycznie dopięte a tu, ni z tąd ni z owąd lasissa sie po niego zglasza..dziwne
|
Jeszcze kilka dni cierpliwosci i bedziecie zaskoczeni