|
dzięki,ostatnio nie mogłem z zrzuty ściągnąć,a że nie robiłem tego dawno stwierdziłem,że jest zablokowane,ale dziś już wszystko w porządku.
Ostatnio edytowane przez WiślakNH : 25.06.2010 o godz. 16:22.
Miasto Kraków - pozdrowienia dla Dobrych Chłopaków !!
|