Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26057
Stary 25.06.2010, 16:05
Zalecałbym się wstrzymać z ocenami do końca okienka.
A temat powinno się zamknąć. Bo w obecnej chwili nie ma o czym dyskutować, gdyż transferów nie ma.
Otworzyć jak się skończy nalot pokemonów i wtedy każdy swoją opinię zdąży opublikować.
Odpowiedz cytując