|
I tak pomału zaczynam się zastanawiać, czy nam potrzebne są wogóle wzmocnienia bo ztaką polityką to niewiadomo o co chodzi działaczą czy będziemy walczyć o utrzymanie w nowym sezonie czy o gre w pucharach. Już nie mamy Głowy, teraz blisko do odejścia Marcelo i DIaza... a ze wzmocnień przyszedł tylko bramkarz...i reszta transferów to ogórki Bóg wie skąd...rozkład Wisły na części pierwsze. Aha i z tego Makinwy będzie to samo co z poprzednich gwiazdorów co mieli do nas przybyć.
Powód: :)
Ostatnio edytowane przez SĘDZIA ZGRED : 25.06.2010 o godz. 15:57.
|