Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11176
Stary 25.06.2010, 14:56
To tylko moje wrażenie, czy jednak jest inaczej ustawiona jedynka na krzesełkach na dolnym piętrze? Czy teraz będzie 1x9x0x6? x to pusty sektor. Jeżeli tak będzie, to 6 wypadnie sektor dalej i nie trafi na wjazd dla sprzętu..
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując