Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Billy
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Gorlice
Offline
#
26040
25.06.2010, 14:47
Pogrubionym pisze mniej więcej, że "Czekają na powrót zawodnika z Nigerii. Trzeba uważać na Greków (
)". Można chyba wywnioskowac, ze jakis grecki klub sie nim interesuje. Zobaczymy
Billy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Billy
Znajdź inne posty napisane przez Billy