Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
wislak906
Member
Od: 12.2008
Skąd: Nowy Wiśnicz
Offline
#
11175
25.06.2010, 14:33
Ma ktoś informację o postępach prac na murawie? Wiadomo, które rzeczy zostały już wykonane?
wislak906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wislak906
Znajdź inne posty napisane przez wislak906