Co do Makinwy tego meczu nie zapomnę długo.
http://www.youtube.com/watch?v=BVEOb6Iabgs
Do momentu gdy nie grał w Lazio spisywał się naprawdę bardzo dobrze we Włoszech. Napewno sporo lepiej niż Ba we Francji. Jak Heniek do niego trafi, to będzie ogromne wzmocnienie.