Wyświetl pojedynczy post
Manager89
Senior Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2215
Stary 25.06.2010, 14:20
Przykro mówić ale w naszym klubie nadal panuje totalna amatroszczyzna :( ostatni mecz sezonu 2009/2010 Wisełka rozegrała 15 maja. Wisła jako profesjonalny klub powinien zrobić wszystko, aby jak najszybciej stworzyć pion zarządzający, organizacyjny oraz sportowy bo dotychczas wszystkie te dziedziny uw naszym klubie "leżą" :( , biorąc pod uwage, że Boss zdawał sobie napewno sprawe z tego że juz w połowie lipca czeka Wisełkę pierwszy mecz w el. LE. Także do powinien zrobić wszystko aby na ! czerwca klub mógł się pochwalić nowym prezesem, dyrektorem sportowym, a także kompletnym sztabem szkoleniowym... Co do sztabu trenerskiego to wiadomo, że potrzebowaliśmy/potrzebujemy trenera bramkarzy (moim zdaniem powinniśmy zrobić wszystko, żeby został nim Andrzej Dawidziuk), trenerów odnowy biologicznej, trenerów przygotowania fizycznego oraz asystenta trenera (najlepiej aby był to ktoś młody, z odpowiednim wykształceniem , posiadający już jakieś doświadczenie trenerskie - dobrym kandydatem byłby Marcin Brosz). Kolejna sprawa to polityka transferowa,,, Wiadomo, że kanddatami do bramki był Jovanić oraz Navas, Kostarykańczyk byłby do pozyskania za darmo od październiaka (grać mógłby od następnej rundy...), w obliczu tego, iż Wisła jak wiadomo nie dysponuje wysokim budżetem transferowym i płacowym postawiłbym na Navasa. A na tą rundę przedłużyłbym Marcina Juszczyka (walczyłby on o miano nr 2 w bramce z Mairiuszem Pawełkiem), Największym błedem klubu jest jednak sprzedaż Arkadiusza Głowackiego, kapitana i serca zespołu... Głowa swoją postawą na boisku i poza nim zasłużył na najwyższy kontrakt w lidze (jakieś 360 000 euro oczywiście uzależnione od postawy na boisku), i taki powinien dostać umowa do czerwca 2014.
Odpowiedz cytując