wislakrakow124 napisał(a):

nie ma co szukac sensacji ze ten Etamane jest z 5 latstarszy!!!! Chlopak pewnie tylko tak wyglada i nic wiecej
|
niby tak ale 20 latek jeszcze się może rozwinąc a 25 letni zawodnik to już jest ukształtowany gracz ,no ale 3 liga Hipszańska to i tak wysoki poziom.Uche przychodził jak miał 19 lat i na takich bym wolał żeby stawiano.